DUYURULAR
Access Engineering Veri Tabanı Deneme Erişimi ve Eğitim Webinarı Hk.
28.03.2024

Değerli Kullanıcılarımız,

Access Engineering veri tabanı 15 Nisan 2024 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Erişim Adresi: https://www.accessengineeringlibrary.com 

 

NOT: Veri Tabanı Kullanımı ile ilgili olarak yetkililer tarafından eğitim webinarı düzenlenmiştir. Katılmak isteyen kullanıcılarımızın bilgisine sunarız.

Eğitim Webinarı:

https://us05web.zoom.us/j/89202275893?pwd=k7kw8lfoLHFFlNZ1pjWgnTbJ1rpatS.1 

Tarih: 29.03.2024 , Cuma günü   Saat: 11.00-11.30

Meeting ID: 892 0227 5893

Passcode: 3Cka4w

AccessEngineering, analitik öğretim ve öğrenim araçlarıyla entegre edilmiş dünyaca ünlü, disiplinler arası mühendislik içeriği sunan ödüllü bir mühendislik referansları ve öğretim platformudur. 

İçerik Bilgisi:

Konu alanları:  Aerospace, Biomedical, Chemical,Civil, Computer Science,Electrical,Energy,Engineering,Management, Environmental, Industrial, Materials, Mechanical.

Kitaplar:AccessEngineering'deki kitap kategorileri şunları içerir: · El Kitapları · Ders Kitapları · Schaum's Outlines · Kod Yorumu · İş Becerileri · Makerspace · Sınav Hazırlığı

Öğretim Videoları: AccessEngineering, mühendislik fakültesi tarafından oluşturulan ve örnek problemlerin adım adım çözümlerini gösteren 900'den fazla eğitim videosuna sahiptir. 

Grafikler ve Tablolar: AccessEngineering'in interaktif grafikleri ve indirilebilir tabloları kullanıcıların verileri görselleştirmesine ve analiz etmesine yardımcı olur. 

Elektronik Tablo Hesaplayıcıları: AccessEngineering'in Excel elektronik tablo hesaplayıcıları, karmaşık hesaplamaları kolaylaştırmak için gömülü veriler ve formüller içerir.

Vaka Çalışmaları: Vaka Çalışmaları, belirli ABET öğrenme hedeflerine bağlı sorular ve problemlerle birlikte mühendislik uygulamalarının gerçek dünya örneklerini sunarak vaka yöntemi öğretiminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

 

Bilginize sunarız.

 

 

>> Tüm Duyurular